Olej silnikowy Meguin Super Leichtlauf Driver SAE 5W-40 60L

1 867,00 zł
Brutto

Megol Motorenoel Super Leichtlauf Driver SAE 5W-40 to nowoczesny, w pełni syntetyczny olej silnikowy o niskim współczynniku tarcia.

Ilość

Posiadamy na sprzedaż olej silnikowy MÉGUINMegol Motorenoel Super Leichtlauf Driver SAE 0W-40 60L.Megol Motorenoel Super Leichtlauf Driver SAE 0W-40 to nowoczesny, w pełni syntetyczny olej silnikowy o niskim współczynniku tarcia. Połączenie niekonwencjonalnych olejów bazowych oraz dodatków zaawansowanych technologicznie gwarantuje niską lepkość, wysoką stabilność oleju, która skutecznie zapobiega powstawaniu zanieczyszczeń oraz zmniejsza straty tarcia w silniku i zapewnia optymalną ochronę przed zużyciem. Obniża zużycie paliwa przy jednoczesnym wydłużeniu żywotności silnika.

Megol Motorenoel Super Leichtlauf Driver SAE 0W-40 jest zalecany do silników benzynowych i silników Diesla, w tym z turbodoładowaniem i katalizatorem.

Pomagamy w indywidualnym doborze oleju do każdego modelu pojazdu.

W praktyce często mamy do czynienia z sytuacją, gdy klienci niekiedy próbują zastosować olej sportowy lub przeznaczony do dużych obciążeń do pojazdów, które tego nie wymagają.
Dlatego też służymy nieodpłatną usługą doboru oleju do indywidualnych potrzeb.
W razie dodatkowych pytań chętnie pomożemy.


Aprobaty:

ACEA A3; ACEA B4; API CF; API SM

Meguin rekomenduje ten olej do pojazdów, które wymagają środka smarnego spełniającego specyfikację:

BMW Longlife-98; MB 229.3; Opel GM-LL-B-025; Porsche A40; VW 502 00; VW 505 00

Cena na aukcji dotyczy 1 szt.MÉGUIN - Specjalista w zakresie olejów silnikowych i smarów oferuje pełną gamę dodatków i środków smarnych dla motoryzacji.ARGA jest wyłącznym, oficjalnym dystrybutorem produktów smarnych marki Meguin na Polskę. 
ARGA udziela informacji w kwestii spersonalizowanego doboru oleju do pojazdów. Skontaktuj się z nami, a podamy jaki produkt jest idealny do Twoich potrzeb.

GODZINY OTWARCIA:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 7-17

SOBOTA 8-14

NIEDZIELA NIECZYNNEKlient ma prawo do zwrotu zakupionego produktu do 14 dni od daty otrzymania towaru, tylko wtedy gdy przyjmowany towar będzie pełnowartościowy, nienaruszonym stanie lub gdy otrzymany produkt jest niezgodny z zamówieniem.

10 Przedmioty

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny