Olej silnikowy Meguin Efficiency SAE 5W-30 1L 3196

42,00 zł
Brutto

Wysokiej jakości olej silnikowy oparty na technologii Low SAPS, który został specjalnie dostosowany do końcowych układów oczyszczania spalin silników wysokoprężnych najnowszej generacji.

Pojemność: 1L

Nr produktu: 3196

Ilość

Posiadamy na sprzedaż olej silnikowy MÉGUIN

Megol Motorenoel Efficiency SAE 5W-30 1L.


Nowoczesny olej do silników benzynowych i Diesla, również wyposażonych w filtr cząstek stałych. Połączenie niekonwencjonalnej bazy olejowej oraz najnowocześniejszych dodatków sprawia, że olej ten zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem, również w ekstremalnych warunkach pracy silnika. Dzięki zastosowaniu tego oleju można obniżyć zużycie paliwa.

Aprobaty:

ACEA C3; API SN; API CF; BMW Longlife-04; GM dexos2™; MB-Freigabe 229.31; MB-Freigabe 229.51; MB-Freigabe 229.52; VW 502 00; VW 505 00; VW 505 01


Meguin rekomenduje ten olej do pojazdów, które wymagają środka smarnego spełniającego specyfikację:

ACEA A3; ACEA B4; Ford WSS-M2C 917-A

W praktyce często mamy do czynienia z sytuacją, gdy klienci niekiedy próbują zastosować olej sportowy lub przeznaczony do dużych obciążeń do pojazdów, które tego nie wymagają.
Dlatego też służymy nieodpłatną usługą doboru oleju do indywidualnych potrzeb.
W razie dodatkowych pytań chętnie pomożemy.


Cena na aukcji dotyczy 1 szt.


MÉGUIN - Specjalista w zakresie olejów silnikowych i smarów oferuje pełną gamę dodatków i środków smarnych dla motoryzacji.


ARGA jest wyłącznym, oficjalnym dystrybutorem produktów smarnych marki Meguin na Polskę.

ARGA udziela informacji w kwestii spersonalizowanego doboru oleju do pojazdów. Skontaktuj się z nami, a podamy jaki produkt jest idealny do Twoich potrzeb.

3196
27 Przedmioty

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny